Facebook
Google+
Instagram

Wspieraj polskie firmy- wybierz DEFRO HomeFirma DEFRO powstała w 1973 roku, na początku zajmowali się świadczeniem usług ślusarskich, lecz z czasem ich oferta objęła również produkcję kotłów centralnego ogrzewania, piecyków pelletowych, piecyków wolnostojących i wkładów kominkowych. Obecnie są liderem wśród producentów urządzeń grzewczych w Polsce i w Europie. Firma posiada własne biuro konstrukcyjne, które umożliwia kompleksową realizację projektu. Dużym atutem jest fakt, że wszystkie elementy są wytwarzane od początku do końca na miejscu, w naszym kraju.


Produkty ekologiczne i spełniające założenia EKOprojektuDEFRO kładzie nadrzędną wartość na wpływ produktów na środowisko. Ciągle pogorszający się stan ekosystemu ma odzwierciedlenie w coraz bardziej restrykcyjnych przepisach prawa.  Już za kilka lat wchodzą w życie przepisy tzw. Ekoprojektu czyli dyrektywy unijnej odnoszącej się do emisji spalin kominków i pieców. Od stycznia 2022 roku wszystkie kominki i piece sprzedawane lub użytkowane będą musiały spełniać normy ekologiczne. Firma DEFRO już teraz oferuje produkty, które spełniają najsurowsze wymagania środowiskowe. Zastosowane przez nich materiały i rozwiązania mają na celu maksymalnie usprawnić urządzenie oraz przełożyć się na efektywność spalania, za czym idzie niska emisja CO2 do środowiska. Badania potwierdziły, że produkowane przez DEFRO urządzenia spełniają ekologiczne wymogi, co jest potwierdzone certyfikatem BlmSchV2. To wszystko sprawia, że firma ma w swojej ofercie wkłady kominkowe, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, które są produktami wyjątkowo ekologicznymi i niskoemisyjnymi. 


DEFRO Home- szeroki wybór produktów

Kominek już od wielu lat to nieodłączny element wyposażenia domu. To doskonałe źródło zdrowego ciepła. Mimo, że projektanci wnętrz coraz bardziej zaskakują nas swoimi pomysłami, to jednak nie zapominają oni o kominkach. Ogień zamknięty w najróżniejszych formach jest wciąż w modzie i powinien mieścić się w sercu każdego domu. Produkty z serii DEFRO Home, to urządzenia wyróżniające się jakością oraz klasą bezpieczeństwa i ekologią. Firma oferuje nowoczesne produkty grzewcze, które zadowolą wysublimowane gusta klientów. Szeroka gama produktów w najróżniejszych formach umożliwia zaspokojenie indywidualnych potrzeb.Wkłady kominkowe powietrzne to kultowe urządzenia, które są wstanie przybrać najróżniejsze formy, kształty oraz wykończenia. Możliwość indywidualnego doboru ramki, kształtu szyby, koloru klamki, wielkości czy szerokości sprawi, że urządzenie będzie świetnie wyglądało w każdym otoczeniu i wnętrzu. Dzięki zastosowaniu technologii płaszcza wodnego, istnieje możliwość połączenie wkładu z innymi urządzeniami grzewczymi w domu. Kominek z płaszczem wodnym to idealne rozwiązanie dla klientów pragnących czegoś więcej oraz dla entuzjastów ogrzewania w oszczędnej formie. Dzięki temu, ciepło z kominka ogrzeje cały dom.Istnieje również alternatywa dla tradycyjnych wkładów kominkowych- piecyki wolnostojące.  Jest to bardzo dobre rozwiązanie, które można zastosować w pomieszczeniach o małej kubaturze. Atutem piecyków jest ich niewielki rozmiar oraz brak konieczności zabudowy. Mimo to, piecyk podkreśli styl pomieszczenia oraz pozostanie piękna wizja ognia.
Duże zainteresowanie wśród klientów na powyższe zalety piecyków spowodowało, że firma DEFRO wprowadziła do swojej oferty również piecyki na pellet. Charakteryzują się one wbudowanym podajnikiem i zastosowaniem sterowników. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu oraz cieszyć się zdrowym ciepłem przy naprawdę niewielkim nakładzie pracy.

DEFRO_Home_katalog
DEFRO_Home_wzornik
DEFRO_Home_cennik

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
Niemieckie piece kominkowe Hase to nie tylko retro elegancja, szyk i nowoczesne wzornictwo, ale również najlepsza alternatywa dla tradycyjnego kominka. 

Czytaj więcej
Strefa dla Architektów
Strefa dla Architektów
Strefa architekta w dążeniu do idealnego kominka…
Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów Wnętrz, Firmy Projektowe.

Czytaj więcej
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Wkła­dy ko­min­ko­we Ho­xter są ide­al­nym roz­wią­za­niem dla osób, któ­re chcą mak­sy­mal­nie wy­ko­rzy­stać pa­le­nie w ko­min­ku przy jed­no­cze­snym opty­mal­nym roz­pro­wa­dze­niu po­wie­trza po kil­ku po­miesz­cze­niach.

Czytaj więcej
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze...
Czytaj więcej
KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
Produkty, usługi i kultura biznesowa firmy Kalfire opiera się na pięciu kluczowych wartościach. Dzięki zastosowaniu tych fundamentalnych konceptów, firma wyprzedza konkurencję i zachowuje doskonałą pozycję na rynku.

Czytaj więcej
Wspieraj polskie firmy- wybierz DEFRO Home
Wspieraj polskie firmy- wybierz DEFRO Home
Firma DEFRO ma w swojej ofercie wkłady kominkowe, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, które są produktami wyjątkowo ekologicznymi i niskoemisyjnymi, co jest potwierdzone certyfikatem BlmSchV2.

Czytaj więcej
Kominki gazowe- spektakularnie realistyczny ogień
Kominki gazowe- spektakularnie realistyczny ogień
Kominki na gaz są przede wszystkim bardzo łatwe w obsłudze, co powoduje, że ich użytkowanie jest niesamowicie przyjemne. Palenie w komiku jest ekologiczne i nie zanieczyszcza środowiska, jest zgodne z normami EkoProjektu.
Czytaj więcej
Pompy ciepła- ekologiczne źródło energii
Pompy ciepła- ekologiczne źródło energii
Pompa ciepła to naturalne, komfortowe, energooszczędne i ekologiczne ogrzewanie. Jest to przyjazne środowisku źródło ciepła. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.
Czytaj więcej
Piec akumulacyjny Brunner Eck 45/67/44 + GOF
Piec akumulacyjny Brunner Eck 45/67/44 + GOF
BRUNNER jest pionierem w dziedzinie ograniczania emisji spalin w kominkach i piecach kaflowych opalanych drewnem. Firma spełnia wszystkie założenia ekologiczne oraz jest w pełni przyjazny środowisku.
Czytaj więcej