Tradycyjna "koza", która ta często traktowana jest po macoszemu zyskała całkowicie nową formę. Na ogół kojarząca się z surową formą - dziś zachwyca. "Koza" to piec kominkowy w kompaktowej formie, który wpasuje się w każde wnętrze. Wszystko zależy od pomysłu i odpowiedniego projektu. Funkcjonalna - obdarza przyjemnym ciepłem domostwo. Niewielka - daje pole do manewru w nawet najmniejszych pomieszczeniach.
 

Punkt domowego wszechświata - piec kominkowy, który robi wrażenie.

 

Aby zrozumieć fenomen pieca kominkowego w tak niewielkim rozmiarze trzeba zacząć od podstaw - jego formy. Piece kominkowe odznaczają się jednym z najmniejszych rozmiarów, dzięki czemu można pokusić się o ich zastosowanie w pomieszczeniach, w których pierwotnie nie przewidziano miejsca na kominek. Właśnie dlatego jest to jeden z najpopularniejszych produktów na rynku ogrzewań.

 

Dzisiejsze "kozy" to multum form, multum rodzajów opraw - dzięki temu dopasujesz je do swoich upodobań i potrzeb swojego domostwa. Te piece kominkowe występują w różnych kolorach obudów, różnych kształtach, z dodatkowymi akcesoriami takimi jak miejsce na drewno czy nawet siedziska.
 

Pomysł na piec kominkowy - stwórz niepowtarzalną kompozycję.

 

Dzięki uniwersalności i szerokiemu wyborowi form tradycyjna "koza" dopasuje się do każdego wnętrza. Modernistyczne i nowoczesne czy tradycyjne, kolonialne - bez względu na styl wystroju piec kominkowy sprawi, że wnętrze Twojej nieruchomości zyska wspaniałą i funkcjonalną dekorację. Ogień widoczny przez szybę pieca kominkowego stworzy niepowtarzalny klimat, który zachwycać będzie przez długie lata.
 

Znajdź natchnienie - piece kominkowe dla wyjątkowych ludzi.

 

Poszukując inspiracji pieców kominkowych warto zapoznać się z najnowszymi trendami. Te znajdziesz właśnie u nas. Wejdź do świata Magii Ognia i poczuj się wyjątkowo - tak, jak wyjątkowe są nasze piece kominkowe. Aranżacje kominkowe przedstawione w naszej galerii pochodzą z naszych realizacji.