Piece Heta – elegancja, innowacja i niezawodność w Twoim domu

kominki Heta

FUNKCJONALNOŚĆ, STYL I EKOLOGICZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

W dobie rosnącej świadomości ekologicznej oraz dążenia do maksymalnego komfortu w domowych wnętrzach, wybór odpowiedniego systemu grzewczego staje się kluczowy. Firma Heta, znana z innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości produktów, oferuje piece, które doskonale łączą funkcjonalność, styl i ekologiczną odpowiedzialność.

 

PRODUKTY FIRMY HETA

 

 • Piece wolnostojące - Idealne do większych pomieszczeń, gdzie stanowią centralny punkt salonu.
 • Piece narożne - Doskonałe do mniejszych przestrzeni, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota.
 • Piece z piekarnikiem - Funkcjonalne rozwiązanie łączące ogrzewanie z możliwością przygotowywania potraw.
 • Piece na pellet - Nowoczesne piece, które wykorzystują pellety jako paliwo. Są one efektywne i łatwe w obsłudze​.
 • Piece Aqua - Piece z płaszczem wodnym, które mogą być używane do ogrzewania wody, co jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań domowych​

150 LETNIA HISTORIA I SKANDYNAWSKA TRADYCJA

 

Heta została założona w 1850 roku w Lemvig w Danii. Przez dekady firma rozwijała swoje produkty, dostosowując się do zmieniających się potrzeb klientów i technologicznych możliwości. Dzięki silnemu naciskowi na jakość i innowacje Hetazdobyła uznanie na rynkach międzynarodowych, stając się jednym z wiodących producentów pieców kominkowych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PIECE HETA?

 

 • Jakość i trwałość – piece Heta to inwestycja na lata. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, zapewniają niezawodność i długowieczność.
 • Ekologia – zaawansowane systemy spalania dbają o środowisko, redukując emisję szkodliwych substancji.
 • Estetyka – elegancki design pasujący do różnych stylów wnętrz, od klasycznych po nowoczesne.
 • Funkcjonalność – łatwość obsługi i dodatkowe funkcje, takie jak piekarnik, sprawiają, że piece Heta są praktyczne i wygodne w codziennym użytkowaniu.

DESIGN, KTÓRY ZACHWYCA

 

Piece kominkowe Heta charakteryzują się eleganckim, skandynawskim designem. Firma oferuje szeroką gamę modeli, które pasują do różnych stylów wnętrz – od klasycznych po nowoczesne. Używane materiały, takie jak stal, żeliwo, szkło i kamień, są najwyższej jakości, co gwarantuje trwałość i długowieczność produktów.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE

 

Jednym z kluczowych elementów, które wyróżniają piece Heta, są zaawansowane technologie spalania. Firma stosuje nowoczesne systemy, które zapewniają efektywne i ekologiczne spalanie drewna. Dzięki temu kominki Heta nie tylko ogrzewają dom, ale także minimalizują emisję szkodliwych substancji do atmosfery.

 • System Clean Burn - pozwala na pełniejsze spalanie drewna, co zwiększa wydajność pieca i zmniejsza ilość popiołu. 
 • Airwash - technologia ta polega na specjalnym systemie przepływu powietrza, który utrzymuje szybę pieca w czystości. To rozwiązanie zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także lepszy widok na płomienie.

 

EKOLOGIA I ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

 

Firma Heta przykłada dużą wagę do ochrony środowiska. Piece kominkowe Heta spełniają surowe normy emisji, a drewno, które jest w nich spalane, pochodzi z odnawialnych źródeł. Heta dąży do zrównoważonego rozwoju, inwestując w technologie, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne.

Steatyt w piecach HETA: naturalne źródło ciepła i efektywności

STEATYT- NATURALNY KAMIEŃ W TWOIM PIECU

 

Piec ze steatytem to świetny wybór dla tych, którzy cenią sobie efektywne ogrzewanie oraz estetykę. Steatyt, znany również jako kamień mydlany, ma doskonałe właściwości akumulacyjne, co oznacza, że długo utrzymuje ciepło. Dzięki temu piec ze steatytem jest w stanie zapewnić przyjemne ciepło przez wiele godzin po wygaśnięciu ognia. Dodatkowo, steatyt jest materiałem naturalnym, który doskonale wpasowuje się w różnorodne wnętrza, nadając im elegancki i nowoczesny wygląd. Piece te są także trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co gwarantuje długą żywotność urządzenia. To idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ekonomicznego i ekologicznego sposobu ogrzewania domu

ZASTOSOWANIE PIEECÓW ZE STEATYTEM

 

Piece ze steatytem znajdują szerokie zastosowanie w domach jednorodzinnych, domkach letniskowych, a także w nowoczesnych budynkach energooszczędnych. Ich zdolność do efektywnego i długotrwałego ogrzewania sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort, oszczędność i ekologiczne podejście do ogrzewania.

DLACZEGO STEATYT JEST IDEALNY DO PIECÓW?

 

 • Doskonała akumulacja ciepła: Steatyt ma wyjątkową zdolność do gromadzenia ciepła. Kiedy piec jest rozgrzewany, steatyt absorbuje dużą ilość energii cieplnej, a następnie powoli ją oddaje przez wiele godzin po wygaśnięciu ognia. Dzięki temu piece ze steatytem zapewniają długotrwałe i równomierne ogrzewanie pomieszczeń.
 • Efektywność energetyczna: Dzięki zdolności do długotrwałego oddawania ciepła, piece steatytowe są bardzo efektywne energetycznie. Wymagają mniej drewna do utrzymania odpowiedniej temperatury, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania i mniejsze zużycie zasobów naturalnych.
 • Trwałość i wytrzymałość: Steatyt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wysokich temperatur. To sprawia, że piece z tego materiału są niezwykle trwałe i mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby napraw czy wymiany.
 • Estetyka: Naturalne piękno steatytu dodaje elegancji i charakteru każdemu wnętrzu. Piece wykonane z tego kamienia są nie tylko funkcjonalne, ale także stanowią stylowy element dekoracyjny.

Zamów piece kominkowe Heta w Magii Ognia!

Piece kominkowe Heta to synonim jakości, innowacji i estetyki. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii z ponad 150-letnią tradycją, Heta oferuje produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiego pieca do nowoczesnego wnętrza, czy funkcjonalnego rozwiązania do wiejskiego domku, piece Heta są doskonałym wyborem, który zapewni ciepło i komfort przez wiele lat. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych pieców tej renomowanej firmy!

Piece kominkowe Heta łączą elegancki design z wydajnością grzewczą, tworząc przytulną atmosferę w każdym domu