BRUNNER- trwałość, funkcjonalność i profesjonalizm

Firma Brunner ma za sobą ponad 70 lat doświadczenia, od trzech pokoleń produkują urządzenia grzewcze dla rzemiosła zduńskiego. Ich piece i wkłady kominkowe zaliczane są do najlepszych na rynku. 

DLACZEGO POLECAMY PAŃSTWU WKŁADY KOMINKOWE BRUNNER?

TRADYCJA ŻELIWNYCH WKŁADÓW

 

Jednym z głównych atutów kominków BRUNNER jest stosowanie żeliwnych wkładów. To materiał, który od wieków wykorzystywany jest do produkcji kominków ze względu na swoje doskonałe właściwości. Żeliwo jest wyjątkowo odporne na wysokie temperatury, co sprawia, że kominki BRUNNER są nie tylko piękne, ale także trwałe i skuteczne w rozprowadzaniu ciepła.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

 

Pomimo swojej tradycji, marka BRUNNER nieustannie wprowadza nowoczesne rozwiązania do swoich produktów. Ich seria HKD to doskonały przykład innowacyjności. Kominki tej serii wykorzystują izolowane palenisko w wkładzie kominkowym, co pozwala osiągnąć bardzo wysoką temperaturę. W rezultacie mamy nie tylko piękny ogień, ale także efektywne i ekologiczne spalanie.

ELEGANCJA I RÓŻNORODNOŚĆ

 

Kiedy myślimy o kominkach BRUNNER, myślimy o elegancji. Ich projekty uwzględniają zarówno klasyczne, jak i nowoczesne style, co pozwala znaleźć idealny kominek do każdego rodzaju wnętrza. Czysta szyba wkładu HKD pozwala cieszyć się pięknem ognia w całej okazałości, co stanowi prawdziwą przyjemność dla mieszkańców domu.

Brunner oferuje produkty, które wyróżniają się trwałością, funkcjonalnością i profesjonalnym wykonaniem

Firma Brunner ma za sobą ponad 70 lat doświadczenia, od trzech pokoleń produkują urządzenia grzewcze dla rzemiosła zduńskiego. Ich piece i wkłady kominkowe zaliczane są do najlepszych na rynku.  Firma jest pionierem w dziedzinie ograniczania emisji spalin w kominkach i piecach kaflowych opalanych drewnem. Do tego spełnia wszystkie założenia ekologiczne oraz jest w pełni przyjazny środowisku. Oferowane przez nich produkty to wysokiej klasy rzemiosło. Specjalizują się i nieprzerwanie pracują nad tym, aby połączyć to co technicznie możliwe i nowoczesne, z tym co tradycyjne i sprawdzone

 

BRUNNER jest pionierem w dziedzinie ograniczania emisji spalin w kominkach i piecach kaflowych opalanych drewnem. Firma spełnia wszystkie założenia ekologiczne oraz jest w pełni przyjazny środowisku.