Facebook
Google+
YouTube
Instagram

Zacznij tutaj

Decyzję o budowie kominka należy podjąć jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w fazie projektowania domu, oczywiście palenisko da się również wybudować w już istniejącym budynku.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wykonujemy kominki zgodnie z ich  oczekiwaniami i zasadami sztuki zduńskiej.  Zapewniamy kompleksową obsługę, zaczynając od wykonania  indywidualnego projektu, zaproponowania odpowiedniego wkładu, dobrania wszystkich materiałów i akcesoriów montażowych, po wykonanie kompletnego, wykończonego zgodnie z wizją klienta kominka z obudową.
Realizacja wymarzonego kominka zaczyna się w trakcie wizyty w naszym Salonie, już wtedy możemy zaproponować optymalne rozwiązanie, opierając się na potrzebach i oczekiwaniach użytkownika.
Niezbędna jest oczywiście weryfikacja możliwości technicznych w miejscu montażu. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ostateczny projekt, a co za tym idzie kosztorys i czas realizacji. To co budujemy jest zawsze indywidualne, zgodne z potrzebami naszych klientów, zasadami sztuki zduńskiej i wytycznymi producenta.
Bardzo miło będzie nam służyć Państwu naszym doświadczeniem, które sięga roku 1946. Wtedy właśnie działalność rozpoczął Zakład Zduński mieszczący się w Katowicach Piotrowicach prowadzony przez mistrza rzemiosła zduńskiego - Pawła Niebudka -pradziadka obecnej właścicielki firmy.

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy
Kominki gazowe
Kominki gazowe
Kominki gazowe to nie tylko elegancki design i wizja żywego ognia, to także bezproblemowa obsługa i możliwość montażu w każdym miejscu.
Kominki gazowe łączą w sobie najlepsze cechy tradycyjnych palenisk wzbogacone o możliwości funkcyjne, jak i wizualne.  Są to eleganckie i nowoczesne rozwiązania, dla osób którym zależy na komforcie użytkowania. Niewątpliwą zaletą urządzeń gazowych jest ich minimalny poziom serwisu i obsługi.

Czytaj więcej
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
Niemieckie piece kominkowe Hase to nie tylko retro elegancja, szyk i nowoczesne wzornictwo, ale również najlepsza alternatywa dla tradycyjnego kominka. 

Czytaj więcej
Strefa dla Architektów
Strefa dla Architektów
Strefa architekta w dążeniu do idealnego kominka…
Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów Wnętrz, Firmy Projektowe.

Czytaj więcej
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Wkła­dy ko­min­ko­we Ho­xter są ide­al­nym roz­wią­za­niem dla osób, któ­re chcą mak­sy­mal­nie wy­ko­rzy­stać pa­le­nie w ko­min­ku przy jed­no­cze­snym opty­mal­nym roz­pro­wa­dze­niu po­wie­trza po kil­ku po­miesz­cze­niach.

Czytaj więcej
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze...
Czytaj więcej
KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
Produkty, usługi i kultura biznesowa firmy Kalfire opiera się na pięciu kluczowych wartościach. Dzięki zastosowaniu tych fundamentalnych konceptów, firma wyprzedza konkurencję i zachowuje doskonałą pozycję na rynku.

Czytaj więcej