Facebook
Google+
Instagram

Zacznij tutaj

Decyzję o budowie kominka należy podjąć jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w fazie projektowania domu, oczywiście palenisko da się również wybudować w już istniejącym budynku.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wykonujemy kominki zgodnie z ich  oczekiwaniami i zasadami sztuki zduńskiej.  Zapewniamy kompleksową obsługę, zaczynając od wykonania  indywidualnego projektu, zaproponowania odpowiedniego wkładu, dobrania wszystkich materiałów i akcesoriów montażowych, po wykonanie kompletnego, wykończonego zgodnie z wizją klienta kominka z obudową.
Realizacja wymarzonego kominka zaczyna się w trakcie wizyty w naszym Salonie, już wtedy możemy zaproponować optymalne rozwiązanie, opierając się na potrzebach i oczekiwaniach użytkownika.
Niezbędna jest oczywiście weryfikacja możliwości technicznych w miejscu montażu. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ostateczny projekt, a co za tym idzie kosztorys i czas realizacji. To co budujemy jest zawsze indywidualne, zgodne z potrzebami naszych klientów, zasadami sztuki zduńskiej i wytycznymi producenta.
Bardzo miło będzie nam służyć Państwu naszym doświadczeniem, które sięga roku 1946. Wtedy właśnie działalność rozpoczął Zakład Zduński mieszczący się w Katowicach Piotrowicach prowadzony przez mistrza rzemiosła zduńskiego - Pawła Niebudka -pradziadka obecnej właścicielki firmy.

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy