Facebook
Google+
YouTube
Instagram

Zacznij tutaj

Decyzję o budowie kominka należy podjąć jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w fazie projektowania domu, oczywiście palenisko da się również wybudować w już istniejącym budynku.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów wykonujemy kominki zgodnie z ich  oczekiwaniami i zasadami sztuki zduńskiej.  Zapewniamy kompleksową obsługę, zaczynając od wykonania  indywidualnego projektu, zaproponowania odpowiedniego wkładu, dobrania wszystkich materiałów i akcesoriów montażowych, po wykonanie kompletnego, wykończonego zgodnie z wizją klienta kominka z obudową.
Realizacja wymarzonego kominka zaczyna się w trakcie wizyty w naszym Salonie, już wtedy możemy zaproponować optymalne rozwiązanie, opierając się na potrzebach i oczekiwaniach użytkownika.
Niezbędna jest oczywiście weryfikacja możliwości technicznych w miejscu montażu. Dopiero na tej podstawie możemy przygotować ostateczny projekt, a co za tym idzie kosztorys i czas realizacji. To co budujemy jest zawsze indywidualne, zgodne z potrzebami naszych klientów, zasadami sztuki zduńskiej i wytycznymi producenta.
Bardzo miło będzie nam służyć Państwu naszym doświadczeniem, które sięga roku 1946. Wtedy właśnie działalność rozpoczął Zakład Zduński mieszczący się w Katowicach Piotrowicach prowadzony przez mistrza rzemiosła zduńskiego - Pawła Niebudka -pradziadka obecnej właścicielki firmy.


Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy
KOMINKI GAZOWE
KOMINKI GAZOWE
Kominki gazowe to nie tylko elegancki design i wizja żywego ognia, to także bezproblemowa obsługa i możliwość montażu w każdym miejscu. Jakie są zalety posiadania urządzenia grzewczego na gaz?
Czytaj więcej
HASE. Piece, które zdobywają nagrody za piękno.
HASE. Piece, które zdobywają nagrody za piękno.
Niemieckie piece kominkowe Hase to nie tylko retro elegancja, szyk i nowoczesne wzornictwo, ale również najlepsza alternatywa dla tradycyjnego kominka. 

Czytaj więcej
Strefa dla Architektów
Strefa dla Architektów
Strefa architekta w dążeniu do idealnego kominka…
Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów Wnętrz, Firmy Projektowe.

Czytaj więcej
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze...
Czytaj więcej