Facebook
Google+
Instagram

„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni

Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze.
Rzeczywiście, wszystkie "porównywalne" produkty naszej konkurencji są znacznie tańsze - doskonale o tym wiemy. Paleniska konstruowane przez firmę BRUNNER są za to uznawane za najlepsze, a ostatnio są także najczęściej wybierane przez klientów.
To wszystko ma oczywiście jakiś powód: Być może chodzi o to, że już sam ciężar i budowa wkładów firmy BRUNNER zupełnie inaczej działa na wyobraźnię. Albo może o dopracowanie detali w sensie jakościowym i funkcjonalnym, o co codziennie dbają nasi pracownicy. Prawdopodobnie chodzi też o serwis i filozofię przyjaznej firmy, którą chętnie prezentujemy we wszelkich kontaktach zewnętrznych.
Bez ogródek: BRUNNER jest wart swojej ceny.
Jakość broni się sama!
Jakość wkładów BRUNNER wynika z wielu różnych czynników. Z jednej strony jest to pielęgnowana przez nas tradycja dobrego rzemiosła, z drugiej gotowość do podejmowania nowych wyzwań i dążenie do dalszego rozwoju. Jednak przy całej fascynacji technologią i nowoczesnością zawsze obowiązuje u nas zasada: im prościej, tym lepiej.
Możliwości techniki i nowoczesność łączą się u nas w elegancki sposób z tym czego uczy tradycja i czego nauczyliśmy się na własnych błędach.
BRUNNER- made in Germany
Tradycja i rzemiosło mają wiele wspólnego z pojęciem ojczyzny. Dlatego BRUNNER rezygnuje z taniego podwykonawstwa w zakładach we wschodniej Europie i odległej Azji. Prawdziwy piec marki BRUNNER jest produkowany w Niemczech przez dobrze przygotowanych i doświadczonych fachowców.
Te same zasady stosujemy przy doborze materiałów. Sprawdzona przez klientów trwałość i niezawodność wkładów BRUNNER jest w dużej mierze wynikiem zastosowania wysokiej jakości surowców.
News Brunner
Opublikowano: 15.02.2017

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy