Facebook
Google+
Instagram

Pompy ciepła- ekologiczne źródło energiiPompa ciepła to naturalne, komfortowe, energooszczędne i ekologiczne ogrzewanie. Jest to przyjazne środowisku źródło ciepła. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.

Pompy ciepła wykorzystują energię odnawialną do ogrzania lub ochłodzenia budynku. Energia ta kumuluje się w gruncie, wodzie lub powietrzu, czyli jest to źródło energii dostępne bez ograniczeń. Dzięki wykorzystaniu pompy ciepła ograniczamy zużycie paliw kopalnianych, redukujemy emisję zanieczyszczeń do atmosfery, zdecydowanie obniżamy koszty ogrzewania. Pompy ciepła zapewniają wygodę oraz ciepło, które jest coraz częściej doceniane przez inwestorów. Pompy to najbardziej wydajne i gotowe rozwiązania grzewcze dla domu. Dużą zaletą ich użytkowania jest wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Pompy nie potrzebują dostępu do gazu ziemnego, co stanowi kolejny plus ich użytkowania. Pompa ciepła pracuje automatycznie w zależności od zapotrzebowania na ciepło Twojego domu. Włącza się i wyłącza, aby ogrzać pomieszczenia oraz ciepłą wodę. Dzięki nowoczesnej technologii, praca pompy ciepła jest bardzo cicha i nie wymaga wykonywania żadnych dodatkowych prac związanych z ogrzewaniem domu.

     

Firma ThermoPlus w pełni projektuje i produkuje pompy ciepła,  skupiają się na całościowym sposobie montażu, nie tylko na wykonaniu pojedynczych elementów. Firma ta jest jedną z pierwszych europejskich producentów pomp ciepła, została założona w 1992 roku. W ich ofercie można znaleźć m.in.: pompy ciepła do podgrzewania wody użytkowej, powietrzne pompy ciepła (powietrze / woda).


Zalety powietrznych pomp ciepła TermoPlus:

Wysoka wydajność i oszczędność– Zamontowanie powietrznej pompy ciepła jest idealnym sposobem na oszczędność. Z każdej 1kWh zużytej energii można wyprodukować do 5kWh energii cieplnej.
Elastyczność i kompatybilność- Pompy ciepła nadają się do ogrzewania podłogowego, grzejnikowego i klimakonwektorowego. Jednostki mogą również pracować w połączeniu z zewnętrznym źródłem ciepła, takim jak biomasa, kocioł lub piec na drewno. Dodatkowo zajmują bardzo mało miejsca.
Wielofunkcyjne i łatwe w użyciu-  Wielofunkcyjny kontroler zapewnia optymalne zarządzanie dzięki programom takim jak automatyczna ochrona przed bakteriami legionelli, suszenie podłóg, tryb wakacyjny i timer tygodniowy.
Ciche i dyskretne-  Zarówno jednostki wewnętrzne, jak i zewnętrzne są wyjątkowo ciche i kompaktowe. Użycie hydrotanku TermoPlus w celu zastąpienia hydroboxa/podgrzewacza ciepłej wody oszczędza miejsce i zapewnia bezproblemowe, niewidoczne rozwiązanie. Całość zmieści się na powierzchni 1m2.
Używane przez cały rok- Jedno urządzenie ogrzewa, chłodzi i przygotuje ciepłą wodę użytkową. Jednostki zewnętrzne mogą pracować w temperaturach tak niskich jak nawet  -28°C.
Dofinansowanie pompy ciepła- program Czyste Powietrze

Pompy TermoPlus spełniają wymagania programu czyste powietrze, dlatego istnieje możliwość skorzystania z dotacji do zakupu urządzenia.  Rządowy program Czyste Powietrze ruszył w drugiej połowie 2018 roku. Ma on na celu poprawę efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów oraz innych zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery.

 
Katalog_cennik_TermoPlus
Opublikowano: 29.03.2020

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
HASE - piece, które zdobywają nagrody za piękno
Niemieckie piece kominkowe Hase to nie tylko retro elegancja, szyk i nowoczesne wzornictwo, ale również najlepsza alternatywa dla tradycyjnego kominka. 

Czytaj więcej
Strefa dla Architektów
Strefa dla Architektów
Strefa architekta w dążeniu do idealnego kominka…
Zapraszamy do współpracy Architektów, Projektantów Wnętrz, Firmy Projektowe.

Czytaj więcej
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Dlaczego polecamy Państwu Hoxtera?
Wkła­dy ko­min­ko­we Ho­xter są ide­al­nym roz­wią­za­niem dla osób, któ­re chcą mak­sy­mal­nie wy­ko­rzy­stać pa­le­nie w ko­min­ku przy jed­no­cze­snym opty­mal­nym roz­pro­wa­dze­niu po­wie­trza po kil­ku po­miesz­cze­niach.

Czytaj więcej
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
„Wszyscy” są tańsi niż BRUNNER! - Jesteśmy dumni
Dlaczego? Ponieważ przy budowie pieca kaflowego tańsze rozwiązanie nigdy nie okazuje się lepsze...
Czytaj więcej
KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
Produkty, usługi i kultura biznesowa firmy Kalfire opiera się na pięciu kluczowych wartościach. Dzięki zastosowaniu tych fundamentalnych konceptów, firma wyprzedza konkurencję i zachowuje doskonałą pozycję na rynku.

Czytaj więcej
Wspieraj polskie firmy- wybierz DEFRO Home
Wspieraj polskie firmy- wybierz DEFRO Home
Firma DEFRO ma w swojej ofercie wkłady kominkowe, piecyki wolnostojące oraz piecyki na pellet, które są produktami wyjątkowo ekologicznymi i niskoemisyjnymi, co jest potwierdzone certyfikatem BlmSchV2.

Czytaj więcej
Kominki gazowe- spektakularnie realistyczny ogień
Kominki gazowe- spektakularnie realistyczny ogień
Kominki na gaz są przede wszystkim bardzo łatwe w obsłudze, co powoduje, że ich użytkowanie jest niesamowicie przyjemne. Palenie w komiku jest ekologiczne i nie zanieczyszcza środowiska, jest zgodne z normami EkoProjektu.
Czytaj więcej
Pompy ciepła- ekologiczne źródło energii
Pompy ciepła- ekologiczne źródło energii
Pompa ciepła to naturalne, komfortowe, energooszczędne i ekologiczne ogrzewanie. Jest to przyjazne środowisku źródło ciepła. Bardzo dobrze sprawdza się zarówno w nowych, jak i modernizowanych budynkach.
Czytaj więcej
Piec akumulacyjny Brunner Eck 45/67/44 + GOF
Piec akumulacyjny Brunner Eck 45/67/44 + GOF
BRUNNER jest pionierem w dziedzinie ograniczania emisji spalin w kominkach i piecach kaflowych opalanych drewnem. Firma spełnia wszystkie założenia ekologiczne oraz jest w pełni przyjazny środowisku.
Czytaj więcej