Facebook
Google+
Instagram

KALFIRE- wyjątkowe gazowe wkłady kominkowe
Firma Kalfire tworzy zamknięte kominki gazowe od 1981 roku, stanowi to efekt nieustannego dążenia do doskonałości stylu, technologii i funkcjonowania. Produkty, usługi i kultura biznesowa firmy Kalfire opiera się na pięciu kluczowych wartościach. Dzięki zastosowaniu tych fundamentalnych konceptów, firma wyprzedza konkurencję i zachowuje doskonałą pozycję na rynku.TRWAŁOŚĆ I EKOLOGIA
 
To naturalne cechy produktów firmy Kalfire. Kominki gazowe są wyposażone w innowacyjną technologię spalania. Od wielu lat firma wyznacza standardy zrównoważonej energetyki dzięki niskiemu zużyciu energii. Ustawienie ECO lub opcja energooszczędna są tego pierwszorzędnym przykładem. Jeżeli zdecydujemy się wybrać taką funkcję, elektroniczne sterowany zawór naprzemiennie zwiększa i zmniejsza dopływ gazu. Dzięki temu znacznie, bo nawet do 40% zmniejsza się ilość zużywanej energii. Wkłady gazowe Kalfire cechują się także efektywnością, która spełnia najnowsze i rygorystyczne normy. Daje to gwarancję kominka, który jest ekologiczny, trwały i ekonomiczny.


 

POTRZEBA DOŚWIADCZENIA CZEGOŚ WYJĄTKOWEGO

Wkłady firmy Kalfire zyskują międzynarodowe uznanie za niezwykle realistyczny ogień. A naturalna wizja ognia jest sprawdzonym źródłem relaksu. W zależności od Państwa preferencji, firma Kalfire opracowała wkład wysoki lub szeroki.

PALNIK PRESTIGE


To innowacyjne oraz chronione patentem palenisko gazowe. Zapewnia realistyczną wizję ognia opalanego drewnem. Palniki Prestige są wbudowane w ceramiczne polana drewniane, które są ułożone w stos o kształcie piramidy. Efektem tego jest wrażenie wysokich i przestrzennych płomieni. 

PALNIK 3DTo wydłużony i poziomy wkład kominkowy, który może stanowić idealne uzupełnienie nowoczesnego wnętrza. Możliwe są wymiary wynoszące maksymalnie 170 cm.  Kominki z palnikiem 3D są standardowo dostarczane z zestawem polan ceramicznych, ale opcjonalnie dostępne są także: ekskluzywny zestaw polan ceramicznych, kamienie białe, kamienie beżowe, kamienie szare lub kryptonit. 

REALISTYCZNE ISKRY WYTWARZANE PRZEZ GENERATOR ISKIER NATURALNYCH 


 
Kalfire nieustannie dąży do doskonałości, ich opatentowane projekty umożliwiają przejście na zupełnie inny poziom zaawansowania technicznego. Generator naturalnych iskier to technologia dostępna opcjonalnie wraz ze wszystkimi gazowymi wkładami z palnikiem Prestige. Generator wytwarza małe iskry, które wydobywają się z płomieni i powoli się wypalają, tworzą przy tym niezwykle realistyczną symulację ognia opalanego drewnem. 

EKSPRESJA OGNIA
 
Zamknięte gazowe wkłady kominkowe Kalfire wyróżniają się dzięki swojej czystej i doskonałej formie stylistycznej, która nie posiada ramy metalowej psującej efekt szkła. Umożliwia ona niezakłóconą obserwację ognia ze wszystkich stron. Kominki gazowe Kalfire doskonale współgrają z każdym wnętrzem i oferują optymalny widok płomieni.


INDYWIDUALNOŚĆ
 
Firma ma bardzo szeroki wybór, co daje dużą swobodę projektowania. Wkłady mogą sprostać specyficznym wymaganiom i gustom. Firma oferuje szeroki wybór modeli wkładów gazowych najnowszej generacji w różnych rozmiarach. Istnieje możliwość stworzenia nawet 2tyś różnych modeli.
Kluczowym elementem wkładu jest wnętrze, gdyż wpływa na jego wygląd, nawet gdy kominek jest wyłączony. Wnętrze wkładu stanowi tło paleniska, które zapewnia kontrast i wzmacnia widoczność ognia i płomieni. Zamknięte kominki gazowe Kalfire dostępne są z trzema rodzajami wnętrza. Standardowo wyposażone są w wnętrze minimalistyczne z powierzchnią płaską. Natomiast istnieje alternatywna opcja wnętrza ze szkłem ceramicznym lub wzorzystym z liniami pionowymi (stylowym). 


ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

Jest to kluczowy czynnik komfortu przy używaniu wkładu. Kominki zaprojektowane są w taki sposób, aby były intuicyjne w użytkowaniu oraz łatwe w czyszczeniu. W komplecie z wkładem firmy Kalfire dostarczane jest sterowanie zdalne iMatch. Umożliwia łatwe sterowanie za pomocą przycisku. Wystarczy wcisnąć przycisk aby wyłączyć lub włączyć kominek albo wyregulować wysokość płomieni. Dostępnych jest 8 ustawień standardowych oraz oraz specjalne ustawienie ECO, które jest energooszczędne i automatycznie zmienia poziom płomienia, redukując przy tym zużycie gazu. Kominki gazowe Kalfire posiadają także możliwość zainstalowania odbiornika, który współpracuje z aplikacją, dzięki której za pomocą własnego telefonu można sterować wkładem. Aplikację można pobrać bezpłatnie z internetowych sklepów z aplikacjami Apple lub Android.WIEDZA PROFESJONALNA

Wiedza na temat produktów Kalfire to absolutna konieczność przy oferowaniu Państwu odpowiedniego wkładu. Firma Kalfire jest liderem na rynku, przez co wszystkie wysiłki koncentrują na utrzymaniu pozycji. Kominki dostępne są wyłącznie w sieci dystrybutorów, którzy zostali dokładnie przeszkoleni przez firmę. Jedynie autoryzowany dystrybutor Kalfire może instalować wkłady w sposób prawidłowy i bezpieczny. Zapewnia to dotrzymanie wszystkich wymogów bezpieczeństwa oraz gwarancyjnych.Parametry techniczne oraz oferta cenowa znajduje się tutaj.
Więcej zdjęć kominków gazowych znajduje się w naszej galerii tutaj. 
Więcej informacji na temat firmy Kalfire tutaj.

 
Katalog Kalfire
Cenik Kalfire 2021
Opublikowano: 30.11.-0001
Opublikowano: 30.11.-0001

Skontaktuj się z nami

Magia Ognia
ul. Daszyńskiego 153
(tuż obok dawnej pętli tramwajowej)
44 -100 Gliwice

mob: 728 816 158 
biuro@magiaognia.com
www.MagiaOgnia.com

Godziny otwarcia:
pn-pt: 10 - 18
Wybrane soboty, po wcześniejszym umówieniu
tel.: 728 816 158
       32 431 64 14
sprawdź dojazd do firmy