Czeska firma z długą tradycją, dbająca o każdy, nawet najmniejszy szczegół – tak w wielkim skrócie można przedstawić Kolem Kamen. Dzięki niepowtarzalnemu stylowi i sumienności zwróciła na siebie naszą uwagę. Kierujemy się przede wszystkim jakością produktów, dlatego też współpraca z producentem Kolem Kamen jest dla nas oczywistością.

 

Kolem Kamen zarządza jednocześnie trzema firmami: Fire Factory Distribution, Fire Factory oraz K&K Poker. Proponuje swoim klientom najlepiej wykonane elementy kominkowe, począwszy od wkładów kominkowych, przez obudowy kominkowe, na akcesoriach do systemów ogrzewania kominkowego kończąc.

 

Kolem Kamen to ekskluzywny styl, urok, niepowtarzalny wygląd i coś, czego nie znajdziesz nigdzie indziej – to obietnica długowieczności produktów. Dlaczego to ważne? Jako stały element wystroju poprawiający wygląd pomieszczenia, który dodatkowo ma pozostać funkcjonalny, kominki, czy to nowoczesne czy też kaflowe - powinny działać bez zarzutu przez długie lata.

 

 

Co wyróżnia produkty Kolem Kamen?

 

Przede wszystkim ich wygląd. Niesamowite wzory kafli pozwalają na dopieszczenie każdego wnętrza, bez względu na to czy pomieszczenia są nowoczesne czy też przeważa w nich wystrój tradycyjny – kominki Kolem Kamen będą stanowić najpiękniejszą ozdobę, która zapiera dech w piersi. Z pewnością największym atutem jest ich niepowtarzalność – każda glazura Kolem Kamen wykonywana jest ręcznie, dzięki czemu każdy piec kaflowy różni się od innego.

 

Kominek to nie tylko wygląd – to przede wszystkim ciepło i klimat jakiego nie da Państwu nic innego. Bez względu na powód, przez który zdecydowali się Państwo na kominek w swoim domu czy mieszkaniu, Kolem Kamen to zawsze dobry wybór.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć.Znajdą tutaj Państwo niektóre z naszych realizacji, w których wykorzystaliśmy produkty Kolem Kamen. Mamy nadzieję, że zdjęcia te zainspirują Państwa i sprawią, że kominek zagości także w Waszych domach.