Luksus, tradycja, niepowtarzalność - takie właśnie są kominki kaflowe Sommerhuber. Austriacka Manufaktura istniejąca od 1491 roku oferuje najpiękniejsze kafle ceramiczne na świecie. Każdy element wykonywany jest z najwyższą starannością, na dodatek ręcznie, co daje gwarancję niepowtarzalnej jakości. Sommerhuber to coś więcej niż manufaktura ceramiki. To wielopokoleniowa tradycja, która owocuje we wspaniałe kominki kaflowe. Firma ta wkłada w każdą realizację swoje ponad 500 letnie doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twój kominek kaflowy jest kwintesencją sztuki zduństwa.

 

Sommerhuber - kominki kaflowe z duszą.

 

Jeśli szukasz rozwiązań, które będą oryginalne i chcesz mieć pewność, że Twój kominek kaflowy będzie jedynym takim na całym świecie - Sommerhuber to trafny wybór. Współpracujemy z tą manufakturą od wielu lat i staliśmy się partnerami. Sommerhuber tak samo jak nasza firma - stawia na najlepsze wykonanie i wysoką jakość. Ich doświadczenie i wyznawane wartości są dla nas wielką inspiracją. Mamy nadzieję, że także dla Ciebie kominki kaflowe Sommerhuber będą wzorem do naśladowania.
 

Ceramika Sommerhuber - kominki kaflowe dla pokoleń.

 

Niewątpliwie ceramika z manufaktury Sommerhuber pozwala tworzyć kominki kaflowe, które są dziełami sztuki. Kunszt z jakim wypalana jest ceramika nie pozostaje niezauważony. Kominki te zbierają laury na każdym konkursie związanym z branżą zduństwa. Kominki Sommerhuber wykonane z kafli gwarantują piękny wygląd na długie lata.
 

Prestiż zbudowany na tradycji - kominki kaflowe Sommerhuber.

 

Posiadanie kominka kaflowego Sommerhuber wiąże się z prestiżem - najznamienitsze kafle na świecie robią wrażenie i jasno określają kim jest właściciel nieruchomości. Człowiek pełen stylu, ceniący solidność i ciężką pracę, znający się na rzeczy. Zainspiruj się przedstawionymi poniżej kominkami kaflowymi Sommerhuber i już dziś zmień oblicze swojego domu. Zapraszamy do świata Magii Ognia - z nami otrzymasz to co najlepsze.